Informacje na temat rekrutacji w 2024 roku - kliknij tutaj

Gminny Konkurs Plastyczny pt.: „Ozdoba choinkowa''

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Plastycznym pt.: „Ozdoba choinkowa" zorganizowanym przez Samorządowe Centrum Kultury i Promocji w Zabierzowie. Rozstrzygnięcie odbyło się 19 grudnia 2023 w Domu Kultury w Zabierzowie. Bardzo cieszymy się z przyznanych miejsc i nagród. W kategorii klas IV-VI: Kacper Łazowy z klasy VIa zajął III miejsce. W kategorii klas VII-VIII: Grzegorz Dębosz z klasy VIIa zajął I miejsce, Tomasz Strączek z klasy VIIb zajął II miejsce, Natalia Owca z klasy VIIb zajęła III miejsce, natomiast Filip Wandzel z klasy VIIa otrzymał wyróżnienie. Wszystkim ZWYCIĘZCOM gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy twórczej!
Maria Rochon

Data dodania: 2024-03-01 09:26:17
Data edycji: 2024-03-01 10:15:48

Kalendarz

Kto usilnie chce każdej zakosztować nauki, z radością idzie się uczyć i nigdy nie ma dość.

Platon