Informacje na temat rekrutacji w 2024 roku - kliknij tutaj

Gminny Konkurs Plastyczny pt.: „Wycieczki małe i duże''

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Plastycznym pt.: „Wycieczki małe i duże" zorganizowanym przez Samorządowe Centrum Kultury i Promocji w Zabierzowie. Rozstrzygnięcie odbyło się 19 grudnia 2023 roku w Domu Kultury w Zabierzowie. Bardzo cieszymy się z przyznanych miejsc i nagród! W kategorii klas VII-VIII: Grzegorz Dębosz z klasy VIIa zajął II miejsce. Prace plastyczne Uczniów można było podziwiać na wystawie pokonkursowej w trakcie uroczystości rozdania nagród. Nagrodzone dzieła zostały także wybrane do kalendarza na rok 2024 promującego „młode talenty” z gminy Zabierzów oraz Zabierzowskiego Centrum Kultury.
Maria Rochon

Data dodania: 2024-03-01 09:21:42
Data edycji: 2024-03-01 10:16:14

Kalendarz

Kto usilnie chce każdej zakosztować nauki, z radością idzie się uczyć i nigdy nie ma dość.

Platon