Ikona powiększania tekstu
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

TYDZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO

W dniach od 3 do 7 czerwca w naszej szkole będzie odbywał się TYDZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO. W związku z tym na Uczniów czekają liczne atrakcje!

3 czerwca - Uczniowie klas 4-8 wylosują dla siebie PIĘKNE SŁOWA.
4 czerwca - Uczniowie klas 0-8 przebiorą się za POSTACI LITERACKIE, a Uczniowie klas 4-8 wezmą udział w szkolnej grze - ZNAJDŹ PRZYSŁOWIE.
6 czerwca - Odbędzie się Wielki Kiermasz Książek.

Ponadto zachęcamy Uczniów klas 1-8 do napisania własnych WIERSZY o tematyce związanej z naturą i wzięcia udziału w KONKURSIE POEZJI WIOSNA, ACH, TO TY! - termin zgłoszeń upływa 7 czerwca. Regulamin konkursu zostanie zamieszczony na stronie szkoły, szkolnym profilu na FB oraz plakatach.

Prosimy również o to, aby Uczniowie klas 0-8 do 5 czerwca udekorowali drzwi swoich klas w sposób ZACHĘCAJĄCY INNYCH DO CZYTELNICTWA.

Dodatkowo w oddziałach przedszkolnych od 3 do 7 czerwca 2024 roku Uczniowie wezmą udział w warsztatach logopedycznych JEDNO SŁOWO-DWA ZNACZENIA oraz wykonają prace plastyczne WESOŁE LITERKI.

Mamy nadzieję, że WSZYSCY miło spędzimy czas, nie tracąc przy tym ostatnich w tym roku lekcji, ponieważ każde z wymienionych wyżej zadań można zrealizować w trakcie przerw.

Data dodania: 2024-05-20 17:05:15
Data edycji: 2024-05-20 17:07:08

Kalendarz

Kto usilnie chce każdej zakosztować nauki, z radością idzie się uczyć i nigdy nie ma dość.

Platon